Kemalpasa Caddesi, 7405. Sk. No 24 Bornova - İZMİR
Pazartesi - Cuma 08:00-18:00
0532 169 4996

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

Emek Metal > Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri Alüminyum Kompozit Panel binaların iç mekânlarında veya dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirişmiş yapı malzemesidir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel tasarımlarda ve özel ölçülerde imalatı yapılabilen, renk seçeneği oldukça geniş olan ( Ahşap desen ve Granit desen dahil ) olmak üzere, isteğe bağlı olarak yangına dayanıklı (alev almaz) özellikli olarak üretilebilmektedir. Kompozit levha; dış yüzey 0,5 mm kalınlığında yüksek dayanımlı lumiflon bazlı fluorocarbon boyalı alüminyum levha, ara dolgu malzemesi 3 mm kalınlığında “yangına dayanıklı ( Alev almaz )” özel mineral dolgu/çekirdek, İç düzey 0,5 mm kalınlığında astar boyalı alüminyum levhadan oluşmaktadır.

Cephe Kaplama tercihi aşamasında kompozit panel kaplama önemli bir değere sahip, model seçeneğidir.

Kompozit panel kaplamanın en önemli farkı karma malzemeden imal edilmiş olmasıdır. Kompozit panellerin her iki tarafı da alüminyum levha ile kaplı şekillerdir. Bu levhaların tam orta kısımlarında ise polietilen adını verdiğimiz kısım vardır. Bu kısmın bir tarafı da renklidir.

Kompozit panel kaplamayı avantajlı kılan birçok özelliği vardır. Bu özellikleri temel olarak estetik ve kullanışlık açılarından ele alabiliriz. Bunca fazla tasarım ayrıntısına sahip olması; uzman mimari anlayışı doğrultusunda hedeflenen prestijli, özgün ve gösterişli bina projelerinin elde edilmesini sağlamaktadır.

Kompozit panel kaplama ile kurumsal estetik anlayışının etkili bir şekilde yansıtılması son derece mümkündür. Diğer yandan; kullanışlık bakımından avantajları ile de önemli bir dış cephe kaplama modeli olma özelliğine sahiptir.

Montaj Görüntüleri

Şimdi Modernleşmenin tam zamanı!
ister iç mekân.
ister dış mekân.
Kompozit Panel ile.
Modern Mimari uyumunu yakalayın!.

Hemen Teklif alın.

İletişim numaranızı yazın
Geri dönüşümüz için geçerli bir e posta adresi yazınız.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın. info@emekmetal.com

× Hızlı Destek için buradayız!